Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian






Uczniowie









KLASA I






Wych. p. Agnieszka Oczek
Bakowicz Szymon
Drozdowska Amelia
Dutka Amelia
Gworek Nathaniel
Klejewska Maja
Kubieniec Barbara
Musielak Jakub
Pytel Filip
Rogalski Gracjan
Skupin Aleksander
Smyk Marcel
Soja Maciej
Rogalska Hanna
Topolnicka Maja
Topolski Franciszek
Wąsik Zofia
KLASA II






Wych. p. Aneta Oczek
Bosowska Maria
Bukowski Oliwier
Drozdowski Fabian
Dylda Julia
Galer Bartosz
Gradecki Grzegorz
Jabłoński Filip
Janik Milena
Karbowiak Kacper
Niedźwiedź Tymon
Plewniak Wiktoria
Potoczna Wiktoria
Rogalska Hanna
Rogalski Marcel
Rogalski Tymoteusz
Sobieraj Jan
Stasiszyn Krystian
Sterna Oliwia
Wojlekun Wiktoria




KLASA III






Wych. p. Elżbieta Deperas
First Klaudia
First Roksana
Gierzak Kaja
Jastrzębska Maria
Kaźmierski Wiktor
Krawczyk Marcin
Kuszneruk Ignacy
Leda Wiktoria
Matuszkowiak Grzegorz
Musielak Paweł
Nicpoń Zofia
Olszewski Amadeusz
Popek Oliwier
Surma Wiktoria
Szymczak Zuzanna
Wojczyk Laura
Wojczyk Oriana
Żentel Milena




KLASA IV






Wych. p. Janusz Żuk
Andrzejczak Adam
Banaszek Jakub
Bartkowiak Miłosz
Burakowska Klaudia
Głowacki Wojciech
Gołębiowska Agata
Kleiber Dominik
Klemczak Jakub
Kowalczyk Piotr
Ogrodnik Gabriela
Prokop Leon
Smektała Amelia
Strzemieczna Nikola
Tatarek Wiktoria
Wojciechowski Jakub
Wojtyczka Zuzanna




KLASA V






Wych. p. Kamila Szelest
Biel Tobiasz
Cieślik Patryk
Frąckowiak Wiktor
Gierzak Wiktor
Jastrzębski Wojciech
Jurkiewicz Kacper
Kaczmarek Maja
Kalinowska Julia
Macedoński Damian
Marciniak Mikołaj
Pluta Bartosz
Romańczyk Mateusz
Sauć Mateusz
Szkaradek Dobrosława
Szulia Tomasz
Szydełko Patryk
Topolnicka Nikola
Tubielewicz Karolina




KLASA VI






Wych. p. Izabela Szkaradek
Berezowska Magdalena
Golba Dawid
Kaiser Julia
Kowalczyk Michał
Kuszneruk Kordian
Lulek Aniela
Matuszkowiak Ewa
Onochowski Damian
Słowiński Michał
Smektała Dawid
Topolski Piotr
Wojlekun Kinga




KLASA VII






Wych. p. Tadeusz Szelest
Augustyniak Maja
Gbiorczyk Marita
Gołębiowska Małgorzata
Janik Zuzanna
Kaczmarek Aleksandra
Kaczmarek Ksawery
Onochowska Anna
Onochowski Tomasz
Paszkowski Michał
Plichta Daniela
Rogalski Nikodem
Sareło Oliwia
Soja Alex
Stachowiak Kacper
Wawrzynowicz Amelia
Wojciechowska Maja
Żentel Krzysztof




KLASA VIII






Wych. p. Irena Władyka
Adamik Kryspin
Buda Magdalena
Chorostkowski Franciszek
Chorostkowski Łukasz
Cichy Patryk
Gielas Amelia
Głowacki Grzegorz
Kaczmarek Oliwia
Konieczny Hubert
Muzyka Daniel
Potoczny Aureliusz
Stachowiak Marita
Szałata Antoni
Szkaradek Mikołaj
Ziętek Wiktoria




KLASA "0" Czarnoborsko

Wych. p. Wioletta Maczan-Tatarczuk
Banaszek Antoni
Banaszek Przemysław
Chochowski Oskar
Cieliczka Mikołaj
Federowicz Dominika
First Laura
Jastrzębska Wiktoria
Kleiber Bartosz
Kuzmycz Milena
Ludwiczak Michał
Musielak Joanna
Oczek Ignacy
Ogrodnik Hanna
Ogrodnik Maciej
Rogalska Maria
Sobczyńska Milena
Sobieraj Wojciech
Werno Kinga
Wojtyczka Antoni




Przedszkole "Pod Muchomorkiem"

Wych. p. Beata Augustyniak
Wych. p. Agata Aniszewska
Brzoza Tadeusz
Chamski Ignacy
Gradecka Lena
Jaszczyński Jakub
Jastrzębski Adam
Kaźmierski Mikołaj
Kisielewicz Ksawier
Klukas Kacper
Korman Milena
Kubieniec Joanna
Łaszewska Dobrochna
Pytel Milena
Sauć Franciszek
Sikora Kacper
Skupin Szymon
Sobczyńska Pola
Sobczyński Tymoteusz
Stachowiak Maksymilian
Sterna Nadia
Szulc Igor
Szymańska Alicja
Tatarek Marta
Wojtyczka Franciszek




KLASA "0" Czarnoborsko, oddział B Pobiel

Wych. p.Mariola Sztyma
Bukowski Tymon
Cuca Milena
Drozdowski Jakub
Karbowiak Maja
Plewniak Kornel
Popek Tomasz
Wawrzynowicz Julia
Wójcik Lena




Przedszkole Czarnoborsko, odział B (Pobiel)

Wych. p. Marta Bugajska
Bartkowiak Andrzej
Bartkowiak Maria
Bieleń Amelia
Kurek Marcelina
Kwiecień-Kujawa Bruno
Marciniak Amelia
Nicpoń Helena
Szymczak Marcelina
Wąsik Łucja
Żaruk Wojciech