Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian






Kadra pedagogiczna



p. Małgorzata Denys - dyrektor szkoły
p. Elżbieta Deperas - wicedyrektor

p. Beata Augustyniak - nauczyciel przedszkola, Punkt Przedszkolny "Pod Muchorkiem" w Czarnoborsku
p. Agata Aniszewska - nauczyciel przedszkola, Punkt Przedszkolny "Pod Muchorkiem" w Czarnoborsku
p. Wioletta Maczan-Tatarczuk - nauczyciel przedszkola, kl. "0" Czarnoborsko
p. Mariola Sztyma - nauczyciel przedszkola, kl."0" Pobiel
p. Marta Bugajska - nauczyciel przedszkola, Punkt Przedszkolny w Pobielu
p. Aneta Oczek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - kl. I, pedagog szkolny
p. Elżbieta Deperas - wicedyrektor, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - kl. II
p. Agnieszka Oczek - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - kl. III
p. Kamila Szelest - nauczyciel matematyki i geografii, wychowawca kl. IV
p. Izabela Szkaradek - nauczyciel informatyki, techniki i plastyki, wychowawca kl. V
p. Tadeusz Szelest - nauczyciel historii i wychowania fizycznego, wychowawca kl. VI
p. Irena Władyka - nauczyciel przyrody, biologii, nauczyciel bibliotekarz, wychowawca kl. VII
p. Janusz Żuk - nauczyciel języka polskiego, wychowawca kl. VIII
p. Elżbieta Dudek-Cisowska - nauczyciel języka angielskiego
p. Małgorzata Wozińska - nauczyciel matematyki i chemii
p. Patrycja Garboś - nauczyciel języka polskiego, logopeda
p. Anna Mosiek - Kląskała - nauczyciel języka niemieckiego, doradztwo zawodowe
p. Wioleta Nawrocka - nauczyciel historii
p. Marta Sobczyńska - nauczyciel języka angielskiego
p. Urszula Żuk - nauczyciel fizyki
p. Honorata Góralczyk - katechetka, nauczyciel muzyki i plastyki
p. Bogusława Nawrot - nauczyciel WDŻ
p. Joanna Zimoląg - nauczyciel wychowania fizycznego
p. Justyna First - nauczyciel wychowania fizycznego
p. Agnieszka Srebrniak - nauczyciel wspomagający


Pomoc nauczyciela


p. Marta Buda
p. Natalia First
p. Beata Gołebiowska


Sekretariat


p. Grażyna Kolbusz - referent ds. szkoły
p. Lidia Sobieraj - główna księgowa


Pracownicy obsługi


p. Stanisława Buchta
p. Sylwia Romańczyk
p. Jacek Romańczyk
p. Anna Smyk
p. Kamila Soja
p. Lucyna Wysocka