Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


Przedszkolaki kończą rok szkolny
23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku 2021/2022 w oddziałach przedszkolnych w Pobielu. Był to ważny dzień dla wszystkich dzieci, gdyż po wakacjach część z nich rozpocznie naukę w klasie pierszej, a kilkuosobowa grupa przedszkolaków uczyć się będzie w budynku w Czarnoborsku.

Po oficjalnym powitaniu przybyłych na uroczystość gości, dzieci zaprezentowały program arty-styczny, który rozpoczęły tańcem z parasolkami, a następnie wierszykami i piosenkami pożegnały przedszkole.

W tym roku szkolnym zakończyły swoją pracę zawodową nasze panie dyrektor - pani Małgorzata Denys i pani Elżbieta Deperas. Pięknymi wierszykami i koszyczkami z kwiatami przedszkolaki podziękowały paniom za ich pracę, życząc samych wspaniałych chwil na zasłużonej emeryturze.

Po części artystycznej przyszedł czas na oficjalne wręczenie dyplomów i niespodzianek dla dzieci. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy przez cały rok angażowali się w życie oddziału przedszkolnego i zerówki.

Był to niezwykły dzień pełen radości i wzruszeń, w niejednym oku zakręciła się łezka. Pozostanie na długo w pamięci zarówno wychowanków jak i dorosłych. Życzymy, aby każdy dzień wakacji był dla wszystkich miłą i bezpieczną przygodą.

Autor: Mariola Sztyma