Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


Świętujemy Dzień Kobiet8 marca to szczególny dzień, w którym swoje święto mają wszystkie kobiety - te duże i te małe. Dlatego przedszkolaki oraz dzieci z klasy "0" postanowiły hucznie obchodzić Dzień Kobiet.

Zabawa opierała się na wyborach miss w różnych kategoriach. Dziewczynki musiały wykazać się nie tylko sprytem, szybkością, sprawnością fizyczną, ale również wiedzą, umiejętnością liczenia czy swoim urokiem. Chłopcy, którzy bacznie obserwowali zmagania swoich koleżanek, mieli nie lada wyzwanie w podjęciu ostatecznej decyzji. Konkurencje pozwoliły nam wyłonić m.in.: Miss równowagi, Najbardziej rozskakaną Miss, Miss zgadywanek, Miss najszybszego liczenia, Najbardziej roześmianą Miss czy Miss najdłuższego kucyka.

Podsumowaniem świetnej zabawy były dyplomy oraz cudowne upominki od chłopców, za które wszystkie dziewczynki pięknie dziękują. Wspólna zabawa i tańce z całą pewnością na długo zostaną w naszej pamięci.

Autor: Marta BugajskaW poniedziałkowe popołudnie chłopcy z klasy V i VII ruszyli, aby odwiedzić swoje koleżanki z klasy. Ze względu na panujący czas nie mogli uczcić dnia kobiet w klasach, więc postanowili osobiście w imieniu chłopców złożyć najlepsze życzenia. Dziewczęta były zaskoczone w ich oczach pojawiły się nawet łzy wzruszenia. Zauważyć można było,że wszyscy się za sobą stęsknili. Dziewczęta zostały obdarowane kwiatami, laurkami i drobnymi prezentami.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Autor: Izabela Szkaradek