Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian






Uczniowie





KLASA I






Wych. p. Aneta Oczek
Bosowska Maria
Bukowski Oliwier
Drozdowski Fabian
Dylda Julia
Galer Bartosz
Gradecki Grzegorz
Jabłoński Filip
Janik Milena
Karbowiak Kacper
Niedźwiedź Tymon
Plewniak Wiktoria
Potoczna Wiktoria
Rogalska Hanna
Rogalski Marcel
Rogalski Tymoteusz
Sobieraj Jan
Stasiszyn Krystian
Sterna Oliwia
Wojlekun Wiktoria




KLASA II






Wych. p. Elżbieta Deperas
First Klaudia
First Roksana
Gierzak Kaja
Jastrzębska Maria
Kaźmierski Wiktor
Krawczyk Marcin
Kuszneruk Ignacy
Leda Wiktoria
Matuszkowiak Grzegorz
Musielak Paweł
Nicpoń Zofia
Olszewski Amadeusz
Popek Oliwier
Surma Wiktoria
Szymczak Zuzanna
Wojczyk Laura
Wojczyk Oriana
Żentel Milena




KLASA III






Wych. p. Agnieszka Oczek
Andrzejczak Adam
Banaszek Jakub
Bartkowiak Miłosz
Burakowska Klaudia
Gołębiowska Agata
Klemczak Jakub
Kowalczyk Piotr
Majkowski Dominik
Ogrodnik Gabriela
Pietrzyk Nikol
Prokop Leon
Smektała Amelia
Strzemieczna Nikola
Surma Wiktoria
Tatarek Wiktoria
Wojtyczka Zuzanna




KLASA IV






Wych. p. Kamila Szelest
Cieślik Patryk
Frąckowiak Wiktor
Gierzak Wiktor
Jastrzębski Wojciech
Jurkiewicz Kacper
Kaczmarek Maja
Kalinowska Julia
Macedoński Damian
Marciniak Mikołaj
Onochowska Lena
Pluta Bartosz
Romańczyk Mateusz
Sauć Mateusz
Szkaradek Dobrosława
Szulia Tomasz
Szydełko Patryk
Topolnicka Nikola
Tubielewicz Karolina




KLASA V






Wych. p. Izabela Szkaradek
Berezowska Magdalena
Golba Dawid
Kaiser Julia
Kowalczyk Michał
Lulek Aniela
Matuszkowiak Ewa
Onochowski Damian
Słowiński Michał
Smektała Dawid
Topolski Piotr
Wojlekun Kinga
Kuszneruk Kordian




KLASA VI






Wych. p. Tadeusz Szelest
Augustyniak Maja
Gbiorczyk Marita
Golba Maciej
Gołębiowska Małgorzata
Janik Zuzanna
Kaczmarek Aleksandra
Kaczmarek Ksawery
Onochowska Anna
Onochowski Tomasz
Paszkowski Michał
Plichta Daniela
Rogalski Nikodem
Sareło Oliwia
Sauć Damian
Soja Alex
Stachowiak Kacper
Wanga Bartosz
Wawrzynowicz Amelia
Wojciechowska Maja
Żentel Krzysztof




KLASA VII






Wych. p. Irena Władyka
Adamik Kryspin
Buda Magdalena
Chorostkowski Franciszek
Chorostkowski Łukasz
Cichy Patryk
Gielas Amelia
Głowacki Grzegorz
Kaczmarek Oliwia
Konieczny Hubert
Muzyka Daniel
Onochowska Vanessa
Potoczny Aureliusz
Stachowiak Marita
Szałata Antoni
Szkaradek Mikołaj
Ziętek Wiktoria




KLASA VIII






Wych. p. Janusz Żuk
Adamik Oskar
Chorostkowska Zofia
Chorostkowski Dawid
Cichy Kamil
Konieczny Wojciech
Macedoński Dawid
Nałkowska Anastazja
Paszkowska Emilia
Piotrowski Igor
Pluta Martyna
Sauć Patrycja
Szalkowska Kamila






KLASA "0" Czarnoborsko

Wych. p. Wioletta Maczan-Tatarczuk
Banaszek Antoni
Banaszek Przemysław
Dutka Amelia
First Laura
Gworek Nathaniel
Ludwiczak Michał
Musielak Jakub
Ogrodnik Hanna
Pytel Filip
Skupin Aleksander
Sobczyńska Milena
Soja Maciej
Topolski Franciszek




Przedszkole "Pod Muchomorkiem"

Wych. p. Beata Augustyniak
Cieliczka Mikołaj
Federowicz Dominika
Jastrzębska Wiktoria
Kleiber Bartosz
Musielak Joanna
Oczek Ignacy
Ogrodnik Maciej
Plewniak Dominika
Rogalska Maria
Sikora Kacper
Sobczyńska Pola
Sobczyński Tymon
Sobieraj Wojciech
Sterna Nadia
Werno Kinga




KLASA "0" Czarnoborsko, oddział B Pobiel

Wych. p.Mariola Sztyma
Cuca Milena
Drozdowska Amelia
Klejewska Maja
Plewniak Kornel
Popek Tomasz
Rogalski Gracjan
Smyk Marcel
Topolnicka Maja
Wąsik Zofia




Przedszkole Czarnoborsko, odział B (Pobiel)

Wych. p. Marta Bugajska
Bukowski Tymon
Drozdowski Jakub
Karbowiak Maja
Kurek Marcelina
Nicpoń Helena
Szymczak Marcelina
Wawrzynowicz Julia
Wójcik Lena
Żaruk Wojciech