Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Program dla szkół
Bocian



DOWOZY UCZNIÓW

Autobus nr 1

Wiklina - 7.13 PPa 5 latki, 0 a ,IV, V, VI, VII

Zbaków Górny- 7.15 PPa 5 latki, 0 a, IV, V, VI, VII

Zbaków Dolny- 7.20PPa 5 latki, 0 a, I, II, III,IV, V, VI, VII

Wiewierz- 7.30.PPa 5 latki, 0 a, I, II, III,IV, V, VI, VII

Dochowa- 7.40PPa 5 latki, 0 a, I, II, III,IV, V, VI, VII

Czarnoborsko - szkoła 7.45 I, II, III (wysiadają PPa 5 latki, 0 a i klasy IV, V, VI, VII)

Uwaga ! do tego autobusu wsiadają uczniowie klas I, II, III z Sułowa Wielkiego, Rudnej Wielkiej, Rudnej Małej i Czarnoborska)

Zbaków Górny - 7.50 I, II, III

Wiklina - 7.55 I, II, III

Wodniki - 8.00 I, II, III

Świniary - 8.05 I, II, III

Pobiel -8.10 wysiadają uczniowie klas I - III



Autobus nr 2

Bartków- 6.50 0b, I, II, III, IV, V, VI, VII

Ługi- 6.52 0b, I, II, III, IV, V, VI, VII

Unisławice- 6.55 0b, I, II, III, IV, V, VI, VII

Zubrza- 7.05 0b, I, II, III, IV, V, VI, VII

Pobiel szkoła- 7.15 IV, V, VI, VII

Wodniki- 7.20 IV, V, VI, VII

Borowna- 7.30 IV, V, VI, VII

Świniary- I 7.35 IV, V, VI, VII

Świniary II- 7.36 IV, V, VI, VII

Czarnoborsko -7.50 wysiadają uczniowie IV, V, VI, VII



Autobus nr 3


Bełcz Górny- 7.15PPa5 latki, 0 a, IV, V, VI, VII

Cieszkowice- 7.20PPa5 latki, 0 a, IV, V, VI, VII

Sułów Wielki -7.30PPa 5 latki, 0 a, I, II, III,IV, V, VI, VII

Rudna Wielka- 7.35PPa 5 latki, 0 a, I, II, III,IV, V, VI, VII

Rudna Mała- 7.40PPa 5 latki, 0 a , I, II, III,IV, V, VI, VII

Czarnoborsko szkoła 7.45 wysiadają 5 latki, 0 a i IV, V, VI, VII (I – III przesiadają się do autobusu nr 1)


Autobus nr 4

Bełcz Górny - 8.05 I, II, III

Cieszkowice - 8.15 I, II, III

Pobiel- 8.25 wysiadają uczniowie I, II, III


Autobus nr 5

Ługi- 8.05 0b, I

Unisławice-8.08 0b, I

Zubrza- 8.18 0b, I

Pobiel szkoła- 8.25 wysiadają uczniowie klas 0b i I



ROZWOZY UCZNIÓW

poniedziałek - czwartek



I kierunek wyjazd z Pobiela o 13.05 klasy 0b, I, II, III

Świniary- 13.10 0b, I, II, III

Wodniki- 13.20 0b, I, II, III

Wiklina- 13.25 I, II, III

Zbaków Górny- 13.28 I, II, III

Czarnoborsko /szkoła/ odjazd- 13.30 wsiadają PPa 5 latki, 0a, IV i V

Zbaków Dolny- 13.35PPa 5 latki, 0a ,I, II, III i IV i V

Wiewierz -13.40PPa 5 latki, 0a, I, II, III i IV i V

Sułów Wielki- 13.45PPa 5 latki, 0a, I, II, III i IV i V

Rudna Wielka- 13.50PPa 5 latki, 0a, I, II, III i IV i V

Rudna Mała- 13.55PPa 5 latki, 0a, I, II, III i IV i V

Dochowa- 14.00PPa 5 latki, 0a I, II, III i IV i V

Czarnoborsko szkoła- 14.10 wsiadają uczniowie Oa, VI i VII

Zbaków Górny -14.15 0a, VI i VII

Wiklina -14.20 0a, VI i VII

Zbaków Dolny- 0a, 14.25 VI i VII

Wiewierz- 14.30 0a, VI i VII

Sułów Wlk.- 14.35 0a, VI i VII

Rudna Wielka- 14.40 0a, VI i VII

Rudna Mała -14.45 0a, VI i VII

Dochowa- 14.50 0a, VI i VII

Cieszkowice- 15.00 0a, VI i VII

Bełcz Górny -15.05 VI i VII


II kierunek wyjazd z Pobiela o 13.05 klasy I, II, III

Cieszkowice- 13.15 I, II, III

Bełcz Górny- 13.20 I, II, III

Wąsosz- 13.30

Czarnoborsko- 13.50 wsiadają uczniowie klas 0a, IV i V

Zbaków Górny -13.55 0a, IV i V

Wilkina- 13.58 0a, IV i V

Wodniki -14.00 0a, IV i V

Borowna- 14.05 0a, IV i V

Świniary -14.10 0a IV i V

Pobiel -14.15 0a, 0b, I, IV i V

Zubrza- 14,20 0a, 0b, I, IV i V

Unisławice -14.15 0a, 0b IV i V

Ługi- 14.17 0a, 0b, IV i V

Bartków -14.20 IV i V

Uwaga uczniowie klasy 0a z Cieszkowic

Około 13.50 wyjazd ze szkoły w Czarnoborsku

Około 14.00 przyjazd do Cieszkowic


piątek



I kierunek wyjazd z Pobiela o 12.10 klasy 0b I, II, III

Pobiel – 12.10 0b, I, II, III

Świniary 12.15 0b, I, II, III

Borowna 12.20 0b,I, II, III

Wodniki 12.25 0b, I, II, III

Wiklina 12.30 I, II, III

Zbaków Górny 12.34 I, II, III

Czarnoborsko /szkoła/ odjazd 12.40 wsiadają uczniowie klas PPa 5 latki i 0a, IV i V

Zbaków Dolny 12.45PPa 5 latki i 0a ,I, II, III, IV, V

Wiewierz 12.50PPa 5 latki i 0a, I, II, III, IV, V

Sułów Wielki 12.55 PPa 5 latki i 0a ,I, II, III, IV, V

Rudna Wielka 13.00 PPa 5 latki i 0a , I, II, III, IV, V

Rudna Mała 13.05 PPa 5 latki i 0a , I, II, III, IV, V

Dochowa 13.10 PPa 5 latki i 0a I, II, III, IV, V

Czarnoborsko szkoła 14.10 wsiadają uczniowie klas VI , VII

Zbaków Górny 14.15 VI i VII

Wiklina 14.20 VI i VII

Zbaków Dolny 14.25 VI i VII

Wiewierz 14.30 VI i VII

Sułów Wlk. 14.35 VI i VII

Rudna Wielka 14.40 VI i VII

Rudna Mała 14.45 VI i VII

Dochowa 14.50 VI i VII

Cieszkowice 15.00VI i VII

Bełcz Górny 15.05 VI i VII



II kierunek wyjazd z Pobiela o 12.10 klasy I, II, III

Cieszkowice -12.20 I, II, III

Bełcz Górny -12.25 I, II, III

Wąsosz- 12.30

Czarnoborsko 13.20 wsiadają uczniowie 0a, IV , V, VI,

Zbaków Górny -13.23 0a, IV, VI,

Wiklina -13.25 0a, IV , V,

Wodniki -13.30 0a, IV i V

Borowna- 13.40 0a, IV i V

Świniary -13.42 0a, IV i V

Pobiel- 13.47 0a, 0b,I, IV i V

Zubrza- 13.52 0a, 0b, IV, V

Unisławice- 13.57 0a, 0b, IV i V

Ługi -14.00 0a, 0b, IV i V

Bartków -14.05 IV i V

Uwaga uczniowie klasy 0a z Cieszkowic

Około 12.40 wyjazd ze szkoły w Czarnoborsku

Około 12.50 przyjazd do Cieszkowic