Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


Bale karnawałowe w przedszkolach


Bal karnawałowy w Pobielu10 lutego to dzień długo wyczekiwany przez dzieci z klasy "0" oraz przedszkolaki z Pobiela. Karnawał dobiega już końca, dlatego dzieci hucznie go pożegnały podczas baliku.

Dzisiaj próg naszej szkoły przekroczył m.in.: żołnierz, lew, policjant, wróżka, dwóch Kapitanów Ameryka, królewny i inne cudowne postacie. Wszystkie dzieci chętnie prezentowały swoje przebrania podczas "Pokazu karnawałowej mody". Trzeba przyznać, że przedszkolaki wyglądały zjawiskowo, za co Kochanym Rodzicom należą się słowa uznania. Były nie tylko tańce i zabawy, ale również kilka konkursów. Jednym z nich był konkurs sprawdzający wiedzę dzieci na temat postaci bajkowych, z czym bez problemu sobie poradziły. Wybraliśmy też parę, która najlepiej poradziła sobie z tańcem na bibułce czy osobę, która najdłużej utrzymała balonik w górze. Oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnej zabawy, czyli "Gorącego krzesła". W celu nabrania sił do dalszej zabawy udaliśmy się na poczęstunek, a na zakończenie balu czekała na nas niespodzianka - pizza.

Wszystkim dopisywały humory, zabawa była udana i mamy nadzieję, że BAL KARNAWAŁOWY 2021 długo pozostanie w naszej pamięci.

Autor: Marta Bugajska
Bal karnawałowy w CzarnoborskuBal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W czwartek 12 lutego przedszkolaki z Czarnoborska bawiły się właśnie na takim balu. W tym dniu prezentowały się w pięknych strojach. Na balu nie zabrakło pięknych księżniczek, spidermanów, tygryska oraz pszczółki. Bal urozmaicały konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek.Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Był to dzień, który na długo zostanie w naszej pamięci.

Autor: Agata Aniszewska