Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


Osiągnięcia naszych uczniówUczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym "Armia Krajową Siłą Zbrojną Polskiego Państwa Podziemnego. Do etapu finałowego tego konkursu zakwalifikowali się: Aniela Lulek kl. IV, Daniel Muzyka kl. VI, Mikołaj Szkaradek kl. VI.

A oto wyniki finału w kategorii praca przestrzenna:

I miejsce Aniela Lulek
II miejsce Mikołaj Szkaradek

Innym konkursem, w którym nasi uczniowie wykazywali się swoją wiedzą i umiejętnościami to Ogólnopolska Olimpiada Geograficzna "Pionier". W tym konkursie dyplomy wyróżnienia otrzymali: Alex Soja kl.V, Oliwia Kaczmarek kl. VI, Magdalena Buda kl. VI, Amelia Gielas kl. VI, Grzegorz Głowacki kl. VI, Daniel Muzyka kl. VI, Marita Stachowiak kl. VI.

Nie udało się natomiast powtórzyć sukcesu z ubiegłego roku, kiedy mieliśmy dwóch laureatów Olimpiady Matematycznej "Pionier". W tym roku szkolnym nasi najlepsi to: Aniela Lulek kl. IV, która zajęła 33 miejsce na 278 uczestników i Alex Soja kl. V , który zająłteż 33 miejsce ale na 556 uczestników. Należą się im za to słowa pochwały.

Uczennice klasy IV Aniela Lulek i Kinga Wojlekun rywalizowały w Konkursie Recytatorskim "Pegazik". Niestety, nie udało im się zająć miejsca na podium, ale bardzo im dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Na apelu podsumowaliśmy równiż "Górę Grosza" i wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy wszystkim klasom, które zaangażowały się w przebieg tej akcji charytatywnej, o której wcześniej pisaliśmy na nszej stronie internetowej.

Wszystkim uczniom z całego serca gratulujemy. Rozsławiacie dobre imię naszej szkoły.

Autor: Kamila Szelest