Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


Bal karnawałowy w Pobielu7 lutego 2020 r. w budynku szkoły w Pobielu odbył się bal karnawałowy dla przedszkolaków oraz uczniów klas 0-III.

W tym dniu gościliśmy u nas klasę 0 z Czarnoborska wraz z wychowawczynią panią Wiolettą Maczan - Tatarczuk oraz rodzicami. Wszystkich obecnych przywitała pani Elżbieta Deperas i zaprosiła do wspólnej zabawy. Bal rozpoczął się występami tanecznymi zerówki z Czarnoborska oraz przedszkolaków z Pobiela. Wszystkie dzieci przepięknie się zaprezentowały, za co podziękowaliśmy im gromkimi oklaskami. Dzieci bawiły się przy dźwiękach skocznej muzyki. W trakcie odbywały się liczne zabawy i konkursy, a wszyscy ich uczestnicy otrzymywali słodkie nagrody. Były tańce z balonikami, bitwy na papierowe śnieżki, malowanie twarzy, karnawałowa foto-budka, tańce z krzesełkami, taneczne wygibasy poszczególnych klas i wychowawców oraz korowód przebierańców.

Czas upłynął nam bardzo miło i szybko wśród wróżek, batmanów, księżniczek oraz mnóstwa innych bohaterów znanych bajek i filmów. Oczywiście jak zwykle nie zawiodły mamy, które upiekły dla wszystkich pyszne ciasta. Po tak udanej zabawie wszyscy możemy rozpocząć wyczekane ferie!!!

Autor: Agnieszka Oczek