Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


Wracamy do Ciebie, Szkoło!Wakacje minęły jak zwykle szybko i 2 września nadszedł dzień powrotu do szkoły. Aura również dostosowała się do tego wydarzenia, bo po wczorajszych upałach nie pozostał ślad, a z ciemnych chmur co jakiś czas padał drobny deszcz, jakby natura chciała oznajmić, że czas beztroskich zabaw na świeżym powietrzu skończył się i teraz czeka nas praca, ale nie tylko, bo też spotkania z przyjaciółmi, kolegami, a więc to wszystko, co daje nam szkoła i co na długo pozostaje w pamięci.

W budynku w Czarnoborsku, gdzie uczą się klasy "0" i IV-VIII oraz dzieci z Małego Przedszkola "Pod Muchomorkiem" uroczystość inauguracji roku szkolnego 2019/2020 rozpoczęła się punktualnie o 8.00 rano. Zgromadzonych w sali gimnastycznej uczniów i nauczycieli oraz liczne grono rodziców powitała Pani dyrektor Małgorzata Denys, która przedstawiła wychowawców i pozostałych nauczycieli, powitała szczególnie tych, którzy w tym roku rozpoczęli u nas pracę.

W dalszej części przyszedł czas na powitanie, przedstawienie i obdarowanie drobnymi podarunkami najmłodszych naszych uczniów, którzy w towarzystwie swoich rodziców zaprezentowali się społeczności szkolnej, a więc przedszkolaków i dzieci z klasy "0".

Po zakończeniu uroczystości w sali gimnastycznej uczniowie udali się do klas, gdzie po wakacjach spotkali się ze swoimi wychowawcami. W spotkaniach uczestniczyli również licznie przybyli do szkoły rodzice uczniów.

Podobna uroczystość odbyła się o godzinie 8.30 w drugim budynku mieszczącym się w Pobielu, gdzie rok szkolny rozpoczęli uczniowie klasy "0" oraz klas I-III. Tam uroczystej inauguracji roku szkolnego 2019/2020 dokonała wicedyrektor naszej szkoły pani Elżbieta Deperas.

Po tych uroczystościach byliśmy już pewni, że wakacje definitywnie się skończyły, więc wracamy do Ciebie, Szkoło!
Zdjęcia w dziale: GALERIA