Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


Raz, dwa, trzy i ... upragnione wakacje!19 czerwca już od wczesnych godzin porannych budynek szkolny w Pobielu, w którym na co dzień uczą się klasy nauczania początkowego, wypełniał się odświętnie ubranymi uczniami Publicznej Szkoły w Czarnoborsku oraz ich rodzicami i dziadkami, nauczycielami oraz pracownikami szkoły, gdyż na godzinę 8.30 zaplanowano uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

W szczelnie wypełnionej sali gimnastycznej czuło się atmosferę powagi, satysfakcji oraz radości, która towarzyszy nam wówczas, gdy wiemy, że zasłużyliśmy na nagrodę w postaci odpoczynku po trudnych 10 miesiącach pracy.

Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu "Mazurka Dąbrowskiego", czyli naszego hymnu państwowego, i hymnu szkoły, po raporcie złożonym przez przewodniczących klas przyszedł czas na część oficjalną, czyli podsumowanie pracy szkoły w roku szkolnym 2018/2019 przez panią Dyrektor mgr Małgorzatę Denys, wręczenie świadectw z wyróżnieniem uczniom, którzy uzyskali wysoką średnią, i listów gratulacyjnych ich rodzicom oraz podziękowań od dyrektora szkoły i wychowawców dla rodziców, którzy w sposób szczególny angażowali się w pracę szkoły.

Na koniec mogliśmy jeszcze obejrzeć montaż słowno-muzyczo-taneczny przygotowany przez uczniów klas III i V pod kierunkiem pani Elżbiety Deperas i Ireny Władyki, odebrać pozostałe świadectwa, powiedzieć sobie: "dziękuję" , zrobić wspólne zdjęcia, krzyknąć: "do zobaczenia za dwa miesiące" i rozpocząć upragnione wakacje.
Zdjęcia w dziale: GALERIA