Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


"Ja i moja rodzina"

XVI Powiatowy Przegląd ArtystycznyDnia 30.05.2019 roku dzieci z Punktu Przedszkolnego A oraz Oddziału Przedszkolnego A z PSP im. Juliana Tuwima w Czarnoborsku wzięły udział w XVI Powiatowym Przeglądzie Artystycznym Przedszkolaków i Uczniów klas I-III pt. "Ja i moja rodzina", który odbył się w Domu Kultury w Górze.

3,4 i 5-latki z grupy "Pod Muchomorkiem" przygotowane przez Panią mgr Beatę Augustyniak pochwaliły się swoimi umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi w piosence pt. "Rodzina" oraz "Jesteś mamo". Piękne głosy wokalistów należały do Oliwi Sterny, Julii Dyldy, Hani Woźniak i Tymona Niedźwiedzia. Wyrafinowany ruch sceniczny należał do Wiktorii Wojlekun, Jasia Sobieraja, Grzesia Gradeckiego, Franka Topolskiego, Wiktorii Plewniak. Wiktorii Dębińskiej, Filipa Pytla, Laury First i Róży Krasowskiej.

Starszaki - sześciolatki, jak na prawdziwych artystów przystało, zaprezentowały swoje możliwości aktorskie w scence pt. "Rozmowa mam" - Kaja Gierzak i Klaudia First, oraz wokalne w piosenkach pt. "Jesteś mamo skarbem mym" i "Jaki dzień wesoły" - Roksana First, Kaja Gierzak, Amadeusz Olszewski, Marcin Krawczyk, Klaudia First i Milena Żentel a także taneczne w "Tańcu kwiatów". Oprócz wymienionych wyżej dziewcząt wspaniale pląsały Marysia Jastrzębska i Wiktoria Leda. Instumentami przygrywali i śpiewali Grzesiu Matuszkowiak i Wiktor Kaźmierski. Dzieci przygotowała Pani mgr Wioletta Maczan- Tatarczuk oraz Pani Natalia First.

Za swój artystyczny wysiłek wszystkie dzieci otrzymały bardzo duże oklaski i słodkie niespodzianki.