Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Dowozy
Rekrutacja


Pozytywna edukacja
Program dla szkół
Bocian


Karnawałowy bal z ważnym przesłaniem

Uczestnicy wsparli przedszkole "Pod Muchomorkiem"
26 stycznia 2019 roku na sali wiejskiej w Dochowej odbyło się integracyjne spotkanie rodziców i osób związanych z naszym Małym Przedszkolem "Pod Muchomorkiem".

Dzięki uprzejmości sołtysa Pana Franciszka Woźniaka mogliśmy gościć ponad 60 osób które charytatywnie zechciały wesprzeć funkcjonowanie przedszkola. Dokładnie o godz. 20.00 Pani Dyrektor Małgorzata Denys i Pan Burmistrz Paweł Niedźwiedź określili cel spotkania i dokonali otwarcia balu. Każdy uczestnik otrzymał ulotkę o tematyce antyalkoholowej. W czasie zabawy uczestnicy udzielili odpowiedzi na 11 pytań zawartych w autorskiej ankiecie badawczej o profilaktyce antyalkoholowej. W czasie wspólnych zabaw muzycznych została przeprowadzona licytacja tortu "Przedszkola Pod Muchomorkiem" oraz quiz z pytaniami dotyczącymi statystyk w zakresie szkodliwości spożywania alkoholu. Pan Burmistrz Paweł Niedźwiedź dokonał rozlosowania i wręczenia głównych nagród.

Dzięki uczestnikom spotkania i darczyńcom z zewnątrz udało się zebrać środki finansowe na zakup nowych zabawek i pokrycie kosztów wiosennej rodzinnej wycieczki małych przedszkolaków

Bardzo Serdecznie Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji i sfinalizowania tej inicjatywy.

mgr Beata Augustyniak