Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Rekrutacja


Program dla szkół
BocianHalloweenowe potyczki w klasie Ia


W poniedziałek 29.10.2017 roku w klasie Ia odbyły się nietypowe zajęcia ruchowe. Zamiast tradycyjnej lekcji uczniowie uczestniczyli w halloweenowych grach i zabawach.

Przygotowania do zajęć rozpoczęliśmy już w zeszłym tygodniu. Dzieci z wielkim zapałem przygotowywały duszki z chusteczek, nietoperze z papieru i pomarańczowe dynie ze strasznymi minkami, które ozdobiły naszą klasę.

W poniedziałek chętne dzieci przebrały się w halloweenowe stroje - były czarownice, wróżki, duchy i inne straszydła. Uczniowie podzielili się na dwie drużyny: DYNIE i ŚWIAT HALLOWEEN, które rywalizowały ze sobą w kilku konkurencjach. Był bagienny wyścig na kartkach papieru, rysowanie najgroźniejszej miny na balonie, tworzenie mumii przy użyciu papieru toaletowego oraz taniec duchów. W przerwach między konkurencjami dzieci tańczyły przy muzyce oraz częstowały się halloweenowymi przekąskami. Na zakończenie każdy otrzymał cukierka oraz naklejkę i balonik.

Zabawa sprawiła dzieciom wiele radości i uśmiechu. A o to przecież chodzi, aby dostarczać dzieciom powodów do radości i zabawy.