Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Rekrutacja


Program dla szkół
BocianDyskoteka z okazji Halloween


W piątkowe popołudnie 27 października o godzinie 16.00 rozpoczęła się szkolna dyskoteka z okazji Halloween dla uczniów klas 3-6, na którą przybyło wiele strachów, duszków wampirów i czarownic. Zabawa była przednia tym bardziej, że Samorząd Uczniowski zorganizował kilka konkursów i ciekawych zabaw.

Halloween dla uczniów klas 3-6, na którą przybyło wiele strachów, duszków wampirów i czarownic.

Zabawa była przednia tym bardziej, że Samorząd Uczniowski zorganizował kilka konkursów i ciekawych zabaw. W konkurencjina Najbardziej Oryginalne i Straszne Przebranie najlepszymi okazali się: Julka Smolan, Wiktoria Ziętek i Małgosia Gołębiowska, natomiast miano Super Tancerzy uzyskały kolejno 3 pary: Zosia Świtek i Małgosia Charysz, Oskar Adamik i Marita Stachowiak oraz Zosia Cieliczka i Martyna Pluta.Zwycięzcy otrzymali dyplomy i czekolady, a pozostali uczestnicy cukierki. Wiele radości przysporzyły takżehalloweenowezabawy: "Zupa czarownicy" oraz "Łowienie zębami jabłka".

Członkowie SU przygotowali okolicznościowe dekoracje, które nadały imprezie odpowiednego nastroju. Dla spragnionych i łasych słodyczy oraz innych przekąsek doskonałą alternatywą okazał się działający tuż przy sali tanecznej - sklepik. W sprzedaży były między innymi pyszne babeczki upieczone przez Maritę Stachowiak.

Opiekę nad uczniami podczas dyskoteki sprawowały nauczycielki - Mariola Sztyma, Iza Szkaradek, Ela Cisowska i Irena Władyka oraz rodzice - pani Beata Gołębiowska i pani Anna Szałata.

Wszyscy świetnie się bawili i już z niecierpliwością oczekują kolejnej dyskoteki.