Strona główna
O szkole
Oferta edukacyjna
Historia
Patron
Hymn
Kadra
Uczniowie
Absolwenci
Rada Rodziców
Biblioteka


Samorząd
Wolontariat
SKO


Komunikaty
Kalendarz roku szk.
Wydarzenia miesiąca
Plan lekcji
Rekrutacja


Program dla szkół
BocianJesienne spotkanie z teatrem


Pod takim hasłem 18 października uczniowie klas I-III wyruszyli do Wrocławskiego Teatru Lalek. Mieliśmy tam wyznaczone spotkanie z " Calineczką". Tego dnia bowiem na deskach teatru odbyło się jedno z najpopularniejszych i najdłużej granych wrocławskich przedstawień.Inscenizacja pełnej magii i uroku baśni Hansa Christiana Andersena zauroczyła nas. Dużą atrakcją były wszystkie lalki prowadzone z niezwykłą wirtuozerią przez jedną aktorkę- Panią Annę Kramarczyk.

Zaraz po przedstawieniu udaliśmy się na Wrocławskie Bielany, gdzie znajduje się Rodzinne Centrum Rozrywki "Loopys Word". Co to takiego,trudno rzec. Olbrzymia hala pełna atrakcji ruchowych, wspinaczkowych. Ten ogrom lin, trampolin, ślizgów, torów samochodowych i innych "Cudów" przyprawił nas o lekki zawrót głowy. Z wielką ochotą zagłębiliśmy się w kolejne kondygnacje i zwoje tego przybytku.

Wśród wielkiej wrzawy i ogólnej wesołości spędziliśmy tam prawie trzy godziny. Ach ! Braliśmy też udział w konkursie okrzyków. Udało nam się wykrzyczeć 115,9 decybeli. To ponoć całkiem niezły wynik.

Dodać należy, że udało nam się oczywiście wydać kasę od rodziców . A w drodze powrotnej do Czarnoborska ładowaliśmy swoje baterie i już planowaliśmy kolejną eskapadę.